BackBack

FILXHAN MUG 380 "POISENTIA "/CODE 06.241.25

Lek 1,200 Lek 960

FILXHAN MUG 380 POISENTIA/ CODE 06.241.25

Nxito, ka vetëm 5 artikuj të ngelur!
Përshkrimi i Produktit

FILXHAN MUG 380 POISENTIA/

CODE 06.241.25

Mënyrat e Pagesës
Tek Elegance Home, ju mund të porosisni direkt nga dyqani ynë online dhe më të paguani pasi produkti të vijë në adresën tuaj.
Mënyrat e Dërgesës

Në EleganceHomë mund të porosisni me mënyrën korier dhe produkti do vijë në adresën tuaj brënda 24-48 orësh nëse gjendeni në Tiran, brënda 72 orësh brënda Shqipërisë dhe brënda 5-7 ditësh nëse ndodheni në Kosovë.