BackBack

ELEFANT POLYRESIN ELEPHANT GOLDEN/WHITE 21Χ8Χ18,5CM/CODE 3-70-107-0012

Lek 3,300 Lek 1,980

ELEFANT POLYRESIN ELEPHANT GOLDEN/WHITE 21Χ8Χ18,5CM/ CODE 3-70-107-0012

Nxito, ka vetëm 1 artikuj të ngelur!
Përshkrimi i Produktit

ELEFANT POLYRESIN ELEPHANT GOLDEN/WHITE 21Χ8Χ18,5CM/

CODE 3-70-107-0012

Mënyrat e Pagesës
Tek Elegance Home, ju mund të porosisni direkt nga dyqani ynë online dhe më të paguani pasi produkti të vijë në adresën tuaj.
Mënyrat e Dërgesës

Në EleganceHomë mund të porosisni me mënyrën korier dhe produkti do vijë në adresën tuaj brënda 24-48 orësh nëse gjendeni në Tiran, brënda 72 orësh brënda Shqipërisë dhe brënda 5-7 ditësh nëse ndodheni në Kosovë.