BackBack

DEKOR ELEFANT GOLDEN 19Χ9Χ24CM

Lek 4,600 Lek 3,680

DEKOR ELEFANT GOLDEN 19Χ9Χ24CM CODE 3-70-547-0873

Nxito, ka vetëm 1 artikuj të ngelur!
Përshkrimi i Produktit

DEKOR ELEFANT GOLDEN 19Χ9Χ24CM

CODE 3-70-547-0873

Mënyrat e Pagesës
Tek Elegance Home, ju mund të porosisni direkt nga dyqani ynë online dhe më të paguani pasi produkti të vijë në adresën tuaj.
Mënyrat e Dërgesës

Në EleganceHomë mund të porosisni me mënyrën korier dhe produkti do vijë në adresën tuaj brënda 24-48 orësh nëse gjendeni në Tiran, brënda 72 orësh brënda Shqipërisë dhe brënda 5-7 ditësh nëse ndodheni në Kosovë.