BackBack

STOL NGJYRE GRI golden metal 40x40x30cm / CODE PAK104-000015

Lek 6,900 Lek 6,210

STOL I ZI golden metal 40x40x30cm / CODE PAK104-000015

Nxito, ka vetëm 1 artikuj të ngelur!
Përshkrimi i Produktit

STOL I ZI golden metal 40x40x30cm /

CODE PAK104-000015

Mënyrat e Pagesës
Tek Elegance Home, ju mund të porosisni direkt nga dyqani ynë online dhe më të paguani pasi produkti të vijë në adresën tuaj.
Mënyrat e Dërgesës

Në EleganceHomë mund të porosisni me mënyrën korier dhe produkti do vijë në adresën tuaj brënda 24-48 orësh nëse gjendeni në Tiran, brënda 72 orësh brënda Shqipërisë dhe brënda 5-7 ditësh nëse ndodheni në Kosovë.