BackBack

CAJNIK PORCELANI 650ML/CODE OWD108K1

Lek 2,200 Lek 1,760

CAJNIK PORCELANI 650ML/ CODE OWD108K1

Nxito, ka vetëm 2 artikuj të ngelur!
Përshkrimi i Produktit

CAJNIK PORCELANI 650ML/

CODE OWD108K1

Mënyrat e Pagesës
Tek Elegance Home, ju mund të porosisni direkt nga dyqani ynë online dhe më të paguani pasi produkti të vijë në adresën tuaj.
Mënyrat e Dërgesës

Në EleganceHomë mund të porosisni me mënyrën korier dhe produkti do vijë në adresën tuaj brënda 24-48 orësh nëse gjendeni në Tiran, brënda 72 orësh brënda Shqipërisë dhe brënda 5-7 ditësh nëse ndodheni në Kosovë.