BackBack

CAJNIK GLASS TEA POT 17CM 725CC/CODE LOR733

Lek 3,900 Lek 3,120

CAJNIK GLASS TEA POT 14,5CM 725CC/ CODE LOR733

Nxito, ka vetëm 1 artikuj të ngelur!
Përshkrimi i Produktit

CAJNIK GLASS TEA POT 14,5CM 725CC/

CODE LOR733

Mënyrat e Pagesës
Tek Elegance Home, ju mund të porosisni direkt nga dyqani ynë online dhe më të paguani pasi produkti të vijë në adresën tuaj.
Mënyrat e Dërgesës

Në EleganceHomë mund të porosisni me mënyrën korier dhe produkti do vijë në adresën tuaj brënda 24-48 orësh nëse gjendeni në Tiran, brënda 72 orësh brënda Shqipërisë dhe brënda 5-7 ditësh nëse ndodheni në Kosovë.