BackBack

XHEZVE QERAMIKE WITH NONSTICK STONE COATING 600ml/CODE 10-104-007

Lek 1,700 Lek 1,190

XHEZVE QERAMIKE WITH NONSTICK STONE COATING 600ml/ CODE 10-104-007

Nxito, ka vetëm 2 artikuj të ngelur!
Përshkrimi i Produktit

XHEZVE QERAMIKE WITH NONSTICK STONE COATING 600ml/

CODE 10-104-007

Mënyrat e Pagesës
Tek Elegance Home, ju mund të porosisni direkt nga dyqani ynë online dhe më të paguani pasi produkti të vijë në adresën tuaj.
Mënyrat e Dërgesës

Në EleganceHomë mund të porosisni me mënyrën korier dhe produkti do vijë në adresën tuaj brënda 24-48 orësh nëse gjendeni në Tiran, brënda 72 orësh brënda Shqipërisë dhe brënda 5-7 ditësh nëse ndodheni në Kosovë.