BackBack

SET MBAJTESE KAFE/SHEQER/CAJ 3 pcs canister set, Emerald Collection/CODE BH/6272

Lek 4,600

SET MBAJTESE KAFE/SHEQER/CAJ 3 pcs canister set, Emerald Collection/ CODE BH/6272

Nxito, ka vetëm 3 artikuj të ngelur!
Përshkrimi i Produktit

SET MBAJTESE KAFE/SHEQER/CAJ 3 pcs canister set, Emerald Collection/

CODE BH/6272

Mënyrat e Pagesës
Tek Elegance Home, ju mund të porosisni direkt nga dyqani ynë online dhe më të paguani pasi produkti të vijë në adresën tuaj.
Mënyrat e Dërgesës

Në EleganceHomë mund të porosisni me mënyrën korier dhe produkti do vijë në adresën tuaj brënda 24-48 orësh nëse gjendeni në Tiran, brënda 72 orësh brënda Shqipërisë dhe brënda 5-7 ditësh nëse ndodheni në Kosovë.