BackBack

SET LUGE THIKA PIRUNJ S/30 METALLIC CUTLERY RED/GOLD "KOLORA"/ CODE 7-60-394-0020

Lek 27,000 Lek 13,500

SET LUGE THIKA PIRUNJ S/30 METALLIC CUTLERY RED/GOLD "KOLORA"/ CODE 7-60-394-0020

E shitur

Përshkrimi i Produktit

SET LUGE THIKA PIRUNJ S/30 METALLIC CUTLERY RED/GOLD "KOLORA"/

CODE 7-60-394-0020

Mënyrat e Pagesës
Tek Elegance Home, ju mund të porosisni direkt nga dyqani ynë online dhe më të paguani pasi produkti të vijë në adresën tuaj.
Mënyrat e Dërgesës

Në EleganceHomë mund të porosisni me mënyrën korier dhe produkti do vijë në adresën tuaj brënda 24-48 orësh nëse gjendeni në Tiran, brënda 72 orësh brënda Shqipërisë dhe brënda 5-7 ditësh nëse ndodheni në Kosovë.