BackBack

XHEZVE ELEKTRIKE ELECTRIC COFFEE POT BLACK 350mL 1000W 11Χ23Χ16

Lek 3,800

XHEZVE ELEKTRIKE ELECTRIC COFFEE POT BLACK 350mL 1000W 11Χ23Χ16 CODE / 6-60-805-0096

Nxito, ka vetëm 2 artikuj të ngelur!
Përshkrimi i Produktit

XHEZVE ELEKTRIKE ELECTRIC COFFEE POT BLACK 350mL 1000W 11Χ23Χ16

CODE / 6-60-805-0096

Mënyrat e Pagesës
Tek Elegance Home, ju mund të porosisni direkt nga dyqani ynë online dhe më të paguani pasi produkti të vijë në adresën tuaj.
Mënyrat e Dërgesës

Në EleganceHomë mund të porosisni me mënyrën korier dhe produkti do vijë në adresën tuaj brënda 24-48 orësh nëse gjendeni në Tiran, brënda 72 orësh brënda Shqipërisë dhe brënda 5-7 ditësh nëse ndodheni në Kosovë.