BackBack

VAZO CERAMIC WHITE/GOLDEN D19Χ35CM

Lek 11,000 Lek 8,880

VAZO CERAMIC WHITE/GOLDEN D19Χ35CM CODE 3-70-473-0042

Nxito, ka vetëm 1 artikuj të ngelur!
Përshkrimi i Produktit

VAZO CERAMIC WHITE/GOLDEN D19Χ35CM

CODE 3-70-473-0042
Mënyrat e Pagesës
Tek Elegance Home, ju mund të porosisni direkt nga dyqani ynë online dhe më të paguani pasi produkti të vijë në adresën tuaj.
Mënyrat e Dërgesës

Në EleganceHomë mund të porosisni me mënyrën korier dhe produkti do vijë në adresën tuaj brënda 24-48 orësh nëse gjendeni në Tiran, brënda 72 orësh brënda Shqipërisë dhe brënda 5-7 ditësh nëse ndodheni në Kosovë.