BackBack

VAZO CERAMIC SILVER/GREY D16X43CM

Lek 6,600 Lek 5,280

VAZO CERAMIC SILVER/GREY D17Χ33CM CODE 3-70-685-0249  

Nxito, ka vetëm 1 artikuj të ngelur!
Përshkrimi i Produktit

VAZO CERAMIC SILVER/GREY D17Χ33CM

CODE 3-70-685-0249

 

Mënyrat e Pagesës
Tek Elegance Home, ju mund të porosisni direkt nga dyqani ynë online dhe më të paguani pasi produkti të vijë në adresën tuaj.
Mënyrat e Dërgesës

Në EleganceHomë mund të porosisni me mënyrën korier dhe produkti do vijë në adresën tuaj brënda 24-48 orësh nëse gjendeni në Tiran, brënda 72 orësh brënda Shqipërisë dhe brënda 5-7 ditësh nëse ndodheni në Kosovë.