BackBack

TIGAN INOKSI FRY PAN 26CM INOX 18/10 SUPERIOR /CODE 60.000.27

Lek 8,000 Lek 6,400

TIGAN INOKSI FRY PAN 26CM INOX 18/10 SUPERIOR / CODE 60.000.27

Nxito, ka vetëm 2 artikuj të ngelur!
Përshkrimi i Produktit

TIGAN INOKSI FRY PAN 26CM INOX 18/10 SUPERIOR /

CODE 60.000.27

Mënyrat e Pagesës
Tek Elegance Home, ju mund të porosisni direkt nga dyqani ynë online dhe më të paguani pasi produkti të vijë në adresën tuaj.
Mënyrat e Dërgesës

Në EleganceHomë mund të porosisni me mënyrën korier dhe produkti do vijë në adresën tuaj brënda 24-48 orësh nëse gjendeni në Tiran, brënda 72 orësh brënda Shqipërisë dhe brënda 5-7 ditësh nëse ndodheni në Kosovë.