BackBack

THIKE GOLD TAVOLINE NGRENIE 'FORTUNE"22.5cm/76gr/CODE CUG301K12

Lek 3,600 Lek 2,500

THIKE GOLD  NGRENIE TAVOLINE 'FORTUNE"22.5cm/76gr/ CODE CUG301K12

Nxito, ka vetëm 1 artikuj të ngelur!
Përshkrimi i Produktit

THIKE GOLD  NGRENIE TAVOLINE 'FORTUNE"22.5cm/76gr/

CODE CUG301K12

Mënyrat e Pagesës
Tek Elegance Home, ju mund të porosisni direkt nga dyqani ynë online dhe më të paguani pasi produkti të vijë në adresën tuaj.
Mënyrat e Dërgesës

Në EleganceHomë mund të porosisni me mënyrën korier dhe produkti do vijë në adresën tuaj brënda 24-48 orësh nëse gjendeni në Tiran, brënda 72 orësh brënda Shqipërisë dhe brënda 5-7 ditësh nëse ndodheni në Kosovë.