BackBack

TENXHERE GATIMI 2.6L ME VESHJE GURI D20CM/CODE BA-70209

Lek 3,200

TENXHERE GATIMI 2.6L ME VESHJE GURI D24CM/ INDUKSION  CODE BA-70247

Nxito, ka vetëm 1 artikuj të ngelur!
Përshkrimi i Produktit

TENXHERE GATIMI 2.6L ME VESHJE GURI D24CM/

INDUKSION 

CODE BA-70247

Mënyrat e Pagesës
Tek Elegance Home, ju mund të porosisni direkt nga dyqani ynë online dhe më të paguani pasi produkti të vijë në adresën tuaj.
Mënyrat e Dërgesës

Në EleganceHomë mund të porosisni me mënyrën korier dhe produkti do vijë në adresën tuaj brënda 24-48 orësh nëse gjendeni në Tiran, brënda 72 orësh brënda Shqipërisë dhe brënda 5-7 ditësh nëse ndodheni në Kosovë.