BackBack

TENXHERE GATIMI 2.5L ME VESHJE GURI D20CM/CODE BA-01131

Lek 4,500

TENXHERE GATIMI 2.5L ME VESHJE GURI D20CM/ INDUKSION  CODE BA-01131

Nxito, ka vetëm 2 artikuj të ngelur!
Përshkrimi i Produktit

TENXHERE GATIMI 2.5L ME VESHJE GURI D20CM/

INDUKSION 

CODE BA-01131

Mënyrat e Pagesës
Tek Elegance Home, ju mund të porosisni direkt nga dyqani ynë online dhe më të paguani pasi produkti të vijë në adresën tuaj.
Mënyrat e Dërgesës

Në EleganceHomë mund të porosisni me mënyrën korier dhe produkti do vijë në adresën tuaj brënda 24-48 orësh nëse gjendeni në Tiran, brënda 72 orësh brënda Shqipërisë dhe brënda 5-7 ditësh nëse ndodheni në Kosovë.