BackBack

TENXHERE 24 CM CASSEROLE RED DIAMOND / CODE 014010701

Lek 6,400

TENXHERE 24 CM CASSEROLE RED DIAMOND / CODE 014010701 DIAMETRI 24 CM MATERIALI QERAMIKE JONGJITES ME PLUHUR DIAMATI Bërë me veshje jo ngjitëse të diamantit, lënda e parë më e qëndrueshme...

E shitur

Përshkrimi i Produktit

TENXHERE 24 CM CASSEROLE RED DIAMOND / CODE 014010701

DIAMETRI 24 CM

MATERIALI QERAMIKE JONGJITES ME PLUHUR DIAMATI

Bërë me veshje jo ngjitëse të diamantit, lënda e parë më e qëndrueshme e natyrës.
Sipërfaqja e saj është bërë nga veshja speciale zvicerane BioDiamond e cila është
e mbuluar me copa të vërteta të kristaleve të diamantit. Kjo shtresë e veçantë i bën enët edhe më rezistente ndaj gërvishtjeve dhe gërvishtjeve. Garanton gatim të shëndetshëm edhe me një sasi shumë të vogël yndyre. Falë veshjes së saj të shkëlqyeshme dhe të qëndrueshme, është i përshtatshëm për
t'u përdorur me mjete metali kuzhine. Pastrim i shpejtë dhe i lehtë. Me fund të përforcuar për shpërndarje edhe më të mirë të nxehtësisë.
Mënyrat e Pagesës
Tek Elegance Home, ju mund të porosisni direkt nga dyqani ynë online dhe më të paguani pasi produkti të vijë në adresën tuaj.
Mënyrat e Dërgesës

Në EleganceHomë mund të porosisni me mënyrën korier dhe produkti do vijë në adresën tuaj brënda 24-48 orësh nëse gjendeni në Tiran, brënda 72 orësh brënda Shqipërisë dhe brënda 5-7 ditësh nëse ndodheni në Kosovë.