BackBack

TAVOLINE ZYRE reversible modern color metal frame 122x64x120cm/CODE PAK085-000003

Lek 12,000

AFATI I DOREZIMIT 10 DITE  Raft zyre natyral-i zi 122x64x120cm Eleganca, cilësia dhe dizajni minimal është stili juaj? Dhe a jeni i mërzitur nga vetja?Nëse po, Office është për ju. Me dizajn...

Përshkrimi i Produktit

AFATI I DOREZIMIT 10 DITE 

Raft zyre natyral-i zi 122x64x120cm

Eleganca, cilësia dhe dizajni minimal është stili juaj? Dhe a jeni i mërzitur nga vetja?
Nëse po, Office është për ju. Me dizajn modern, materiale të qëndrueshme dhe tre rafte anësore shtesë për shfaqjen dhe ruajtjen e librave dhe aksesorëve tuaj të preferuar.
Një propozim ideal dekorimi për rinovimin estetik të hapësirës suaj.

Specifikimet:
* Rafte të prodhuara nga dërrasa grimcash me rreshtim të cilësisë së lartë, rezistente ndaj stresit, konsumit dhe kohës. E disponueshme ne ngjyre natyrale.
* Ka një kornizë mbështetëse metalike të qëndrueshme në të zezë që nxjerr në pah në mënyrë elegante mobiljet.
* Tavolina është e kthyeshme, rafti mund të vendoset djathtas ose majtas.

Dimensioni i produktit
Gjatësia: 122 cm
Thellësia: 64 cm
Lartësia: 120 cm

Komentet:
Produkti dorëzohet në paketim të fabrikës dhe me një udhëzues të detajuar montimi.
Ngjyra e produktit mund të ndryshojë pak nga shfaqja e fotografisë në ekranin tuaj

ATTRIBUTES
Net Weight product 17.1
Lenght product 122
Width product 64
Height product 120
Material CLIPBOARD 15mm WITH - METAL
Color MODERN OAK - BLACK
K/D YES
Number product package 1
Package pcs 1
Dimension package 125x62x6,5
CBM pcs 0.055
CBM package 0.055
Real Weight product 17.1
Volume weight product 10.938
Mënyrat e Pagesës
Tek Elegance Home, ju mund të porosisni direkt nga dyqani ynë online dhe më të paguani pasi produkti të vijë në adresën tuaj.
Mënyrat e Dërgesës

Në EleganceHomë mund të porosisni me mënyrën korier dhe produkti do vijë në adresën tuaj brënda 24-48 orësh nëse gjendeni në Tiran, brënda 72 orësh brënda Shqipërisë dhe brënda 5-7 ditësh nëse ndodheni në Kosovë.