BackBack

Tavolina set 2 white-oak color/CODE PAK200-000066

Lek 16,130

AFATI I DOREZIMIT 10 DITE  Set tavolina 2 copë ngjyrë e bardhë-lisi Mund të përdoren si tavolina kafeje ose tavolinë anësore pranë një divani ose krevati. Specifikimet * E punuar me MDF...

Përshkrimi i Produktit

AFATI I DOREZIMIT 10 DITE 

Set tavolina  2 copë  ngjyrë e bardhë-lisi
 Mund të përdoren si  tavolina kafeje ose tavolinë anësore pranë një divani ose krevati.

Specifikimet
* E punuar me MDF dhe dru
* E disponueshme ne ngjyre antracit-lisi.

Dimensioni (tavolinë e vogël):
Gjatësia: 89 cm
Gjerësia: 48 cm
Lartësia: 33 cm

Dimensioni (tabela e madhe):
Gjatësia: 98 cm
Thellësia: 60 cm
Lartësia: 38 cm

Komentet:
Paketuar - Kërkohet montim i thjeshtë - Udhëzimet e përfshira
Ngjyra e produktit të dorëzuar mund të ndryshojë pak nga ngjyra e produktit në imazh.
ATTRIBUTES
Net Weight product 12,800
Lenght product 89/98
Width product 48/60
Height product 33/38
Material MDF - Solid wood beech
Color WHITE OAK
K/D YES
Number product package 4,000
Package pcs 2
Dimension package 93x50x5,5 36,5x12,5x6,5 93x50x5,5 36,5x12,5x6,5
CBM pcs 0,058
CBM package 0,058
Real Weight product 12,800
Volume weight product 11,416

Mënyrat e Pagesës
Tek Elegance Home, ju mund të porosisni direkt nga dyqani ynë online dhe më të paguani pasi produkti të vijë në adresën tuaj.
Mënyrat e Dërgesës

Në EleganceHomë mund të porosisni me mënyrën korier dhe produkti do vijë në adresën tuaj brënda 24-48 orësh nëse gjendeni në Tiran, brënda 72 orësh brënda Shqipërisë dhe brënda 5-7 ditësh nëse ndodheni në Kosovë.