BackBack

Tavoline white-natural 30x34x60cm/CODE PAK119-001101

Lek 3,700

AFATI I DOREZIMIT 10 DITE  Tavolina anësore  bardhe-natyrale 30x34x60cmJeni në kërkim të një tavoline anësore me stil që do të heqë dekorimin e shtëpisë tuaj? Nëse po, atëherë Libra është ideale për ju...

Përshkrimi i Produktit

AFATI I DOREZIMIT 10 DITE 

Tavolina anësore  bardhe-natyrale 30x34x60cm

Jeni në kërkim të një tavoline anësore me stil që do të heqë dekorimin e shtëpisë tuaj? Nëse po, atëherë Libra është ideale për ju pasi kombinon estetikën dhe ergonominë.

Specifikimet:
* Bërë nga chipboard me cilësi të lartë me veshje melamine.
*E disponueshme ne ngjyre te bardhe - natyrale.

Dimensionet:
Gjatësia: 30 cm.
Thellësia: 34 cm.
Lartësia: 60 cm.

Komentet:
Paketuar - Kërkohet montim i thjeshtë - Udhëzimet e përfshira
Ngjyra e produktit të dorëzuar mund të ndryshojë pak nga ngjyra e produktit në imazh.

Mënyrat e Pagesës
Tek Elegance Home, ju mund të porosisni direkt nga dyqani ynë online dhe më të paguani pasi produkti të vijë në adresën tuaj.
Mënyrat e Dërgesës

Në EleganceHomë mund të porosisni me mënyrën korier dhe produkti do vijë në adresën tuaj brënda 24-48 orësh nëse gjendeni në Tiran, brënda 72 orësh brënda Shqipërisë dhe brënda 5-7 ditësh nëse ndodheni në Kosovë.