BackBack

Tavoline white-gold 90x60x40cm/CODE PAK-071-001499

Lek 21,300

AFATI I DOREZIMIT 10 DITE  Tavolinë kafeje gold/ bardhë 90x60x40cmNjë tavolinë kafeje që me siguri do të tërheqë vëmendjen me dizajnin e saj elegant dhe modern. Specifikimet:* Është bërë nga chipboard, shumë rezistente ndaj...

Përshkrimi i Produktit

AFATI I DOREZIMIT 10 DITE 

Tavolinë kafeje gold/ bardhë 90x60x40cm

Një tavolinë kafeje që me siguri do të tërheqë vëmendjen me dizajnin e saj elegant dhe modern. 

Specifikimet:
* Është bërë nga chipboard, shumë rezistente ndaj konsumit.
* Ofrohet ne ngjyre te bardhe.
* Ka këmbë metalike ari.

Dimensionet e produktit:
Gjatësia: 90 cm
Gjerësia: 60 cm
Lartësia totale: 40 cm

Komente:
Produkti dorëzohet në paketim të fabrikës dhe me një udhëzues të detajuar montimi.
Nuancat e ngjyrave të produktit mund të ndryshojnë pak nga paraqitja e tij fotografike në ekranin tuaj.

ATTRIBUTES
Gross Weight 20
Net Weight product 19
Lenght product 90
Width product 60
Height product 40
Material 100% MELAMINE COATED PARTICLE BOARD 18mm - METAL
Color WHITE - GOLD
K/D YES
Number product package 1,000
Package pcs 1
Dimension package 97x73.5x11
CBM pcs 0.078
CBM package 0.078
Volume weight product 15.685
Mënyrat e Pagesës
Tek Elegance Home, ju mund të porosisni direkt nga dyqani ynë online dhe më të paguani pasi produkti të vijë në adresën tuaj.
Mënyrat e Dërgesës

Në EleganceHomë mund të porosisni me mënyrën korier dhe produkti do vijë në adresën tuaj brënda 24-48 orësh nëse gjendeni në Tiran, brënda 72 orësh brënda Shqipërisë dhe brënda 5-7 ditësh nëse ndodheni në Kosovë.