BackBack

Tavoline white color 85x60x43.5cm/CODE PAK071-000881

Lek 17,040

AFATI I DOREZIMIT 10 DITE  Tavoline kafeje ne ngjyre arre - ngjyre e bardhe 85x60x43.5cm Specifikimet: * Bërë nga chipboard me cilësi të lartë. * Përfshin hapësirën e magazinimit një raft. *...

Përshkrimi i Produktit

AFATI I DOREZIMIT 10 DITE 

Tavoline kafeje ne ngjyre arre - ngjyre e bardhe 85x60x43.5cm
Specifikimet:
* Bërë nga chipboard me cilësi të lartë.
* Përfshin hapësirën e magazinimit një raft.
* E disponueshme ne ngjyre te bardhe arre.

Dimensionet e produktit:
Gjatësia: 75 cm
Thellësia: 75 cm
Lartësia: 40 cm
Komentet:
Paketuar - Kërkohet montim i thjeshtë - Udhëzimet e përfshira
Ngjyra e produktit të dorëzuar mund të ndryshojë pak nga ngjyra e produktit në imazh.
ATTRIBUTES
Net Weight product 25
Lenght product 85
Width product 60
Height product 43.5
Material CLIPBOARD 18MM WITH MELAMINE
Color WALNUT - WHITE
K/D YES
Number product package 1
Package pcs 1
Dimension package 80x65x14
CBM pcs 0.075
CBM package 0.075
Real Weight product 25
Volume weight product 14.924

Mënyrat e Pagesës
Tek Elegance Home, ju mund të porosisni direkt nga dyqani ynë online dhe më të paguani pasi produkti të vijë në adresën tuaj.
Mënyrat e Dërgesës

Në EleganceHomë mund të porosisni me mënyrën korier dhe produkti do vijë në adresën tuaj brënda 24-48 orësh nëse gjendeni në Tiran, brënda 72 orësh brënda Shqipërisë dhe brënda 5-7 ditësh nëse ndodheni në Kosovë.