BackBack

TAVOLINE white-black 104x60x74cm/CODE PAK197-000098

Lek 11,230

AFATI I DOREZIMIT 5-10 DITE  TAVOLINE bardh e zi 104x60x74cm*Specifikimet:*Siperfaqe e punuar me clipboard te veshur me melamine, e ofruar ne ngjyre te bardhe.*Mbështetje për këmbët metalike të lyera elektrostatike të zeza.Dimensioni...

Përshkrimi i Produktit

AFATI I DOREZIMIT 5-10 DITE 

TAVOLINE bardh e zi 104x60x74cm

*Specifikimet:
*Siperfaqe e punuar me clipboard te veshur me melamine, e ofruar ne ngjyre te bardhe.
*Mbështetje për këmbët metalike të lyera elektrostatike të zeza.

Dimensioni i produktit:
Gjatësia: 104 cm.
Gjerësia: 60 cm.
Lartësia: 74 cm.

Komente:
Produkti dorëzohet i pamontuar, në paketim fabrike dhe me një udhëzues të detajuar montimi.
Nuancat e ngjyrave të produktit mund të ndryshojnë pak nga paraqitja e tij fotografike në ekranin tua

Mënyrat e Pagesës
Tek Elegance Home, ju mund të porosisni direkt nga dyqani ynë online dhe më të paguani pasi produkti të vijë në adresën tuaj.
Mënyrat e Dërgesës

Në EleganceHomë mund të porosisni me mënyrën korier dhe produkti do vijë në adresën tuaj brënda 24-48 orësh nëse gjendeni në Tiran, brënda 72 orësh brënda Shqipërisë dhe brënda 5-7 ditësh nëse ndodheni në Kosovë.