BackBack

TAVOLINE white 80x80x76cm/CODE PAK029-000080

Lek 15,150

AFATI I DOREZIMIT 5-10 DITE  Tavoline e bardhë 80x80x76cmKjo tavolinë ngrënie katrore me cilësi të lartë, me një dizajn të pastër dhe të hijshëm, do të jetë një zgjedhje e shkëlqyer për...

Përshkrimi i Produktit

AFATI I DOREZIMIT 5-10 DITE 

Tavoline e bardhë 80x80x76cm

Kjo tavolinë ngrënie katrore me cilësi të lartë, me një dizajn të pastër dhe të hijshëm, do të jetë një zgjedhje e shkëlqyer për dhomën tuaj të ngrënies ose kuzhinën. Eleganca e saj e thjeshtë do të shtojë një prekje stili në të gjitha darkat tuaja. E bërë nga MDF e fortë me këmbë të forta druri ahu, kjo tavolinë ngrënie është shumë e qëndrueshme dhe e qëndrueshme. Është gjithashtu shumë e lehtë për t'u pastruar vetëm me një leckë të lagur

Specifikimet:
* Sipërfaqja prej MDF, këmbët prej druri të fortë ahu
* Skajet e këmbëve kanë thembra plastike për të mbrojtur dyshemenë nga dëmtimet e padëshiruara.
*E disponueshme ne ngjyre te bardhe.

Dimensionet:
Gjatësia: 80 cm
Thellësia: 80 cm
Lartësia: 76 cm

Komentet:
Paketuar - Kërkohet montim i thjeshtë - Udhëzimet e përfshira
Ngjyra e produktit të dorëzuar mund të ndryshojë pak nga ngjyra e produktit në imazh.

Mënyrat e Pagesës
Tek Elegance Home, ju mund të porosisni direkt nga dyqani ynë online dhe më të paguani pasi produkti të vijë në adresën tuaj.
Mënyrat e Dërgesës

Në EleganceHomë mund të porosisni me mënyrën korier dhe produkti do vijë në adresën tuaj brënda 24-48 orësh nëse gjendeni në Tiran, brënda 72 orësh brënda Shqipërisë dhe brënda 5-7 ditësh nëse ndodheni në Kosovë.