BackBack

Tavoline walnut-white color 60x60x31cm/CODE PAK071-000074

Lek 10,900

AFATI I DOREZIMIT 10 DITE  Tavoline kafeje ne ngjyre te bardhe arre 60x60x31cm Një tavolinë që i përshtatet çdo dhome ndenjeje me shije, madje duke i shtuar edhe estetikën e saj. Punim...

Përshkrimi i Produktit

AFATI I DOREZIMIT 10 DITE 

Tavoline kafeje  ne ngjyre te bardhe arre 60x60x31cm

Një tavolinë që i përshtatet çdo dhome ndenjeje me shije, madje duke i shtuar edhe estetikën e saj. Punim cilësor që mbulon të gjitha shijet dhe bën përshtypje.

Specifikimet:
* Bërë nga chipboard me cilësi të lartë .
* E disponueshme ne ngjyre te bardhe arre.

Dimensionet:
Gjatësia: 60 cm
Thellësia: 60 cm
Lartësia: 31 cm

Komentet:
Paketuar - Kërkohet montim i thjeshtë - Udhëzimet e përfshira
Ngjyra e produktit të dorëzuar mund të ndryshojë pak nga ngjyra e produktit në imazh.
ATTRIBUTES
Net Weight product 10,000
Lenght product 60
Width product 60
Height product 31
Material MELAMINE 18mm,
Color WALNUT - WHITE
K/D YES
Number product package 1,000
Package pcs 1
Dimension package 67x64x10
CBM pcs 0,044
CBM package 0,044
Real Weight product 10,000
Volume weight product 8,710

Mënyrat e Pagesës
Tek Elegance Home, ju mund të porosisni direkt nga dyqani ynë online dhe më të paguani pasi produkti të vijë në adresën tuaj.
Mënyrat e Dërgesës

Në EleganceHomë mund të porosisni me mënyrën korier dhe produkti do vijë në adresën tuaj brënda 24-48 orësh nëse gjendeni në Tiran, brënda 72 orësh brënda Shqipërisë dhe brënda 5-7 ditësh nëse ndodheni në Kosovë.