BackBack

TAVOLINE walnut table 100x60x73.5cm/CODE PAK184-000012

Lek 9,680

AFATI I DOREZIMIT 5-10 DITE  Tavoline ngjyre arre 100x60x73.5cm Specifikimet:* Bërë nga chipboard me cilësi të lartë me veshje melamine.* Skajet e këmbëve kanë thembra plastike për të mbrojtur dyshemenë nga dëmtimet...

Përshkrimi i Produktit

AFATI I DOREZIMIT 5-10 DITE 

Tavoline ngjyre arre 100x60x73.5cm

Specifikimet:
* Bërë nga chipboard me cilësi të lartë me veshje melamine.
* Skajet e këmbëve kanë thembra plastike për të mbrojtur dyshemenë nga dëmtimet e padëshiruara.
* E disponueshme ne ngjyre arre.

Dimensionet e produktit:
Gjatësia: 100 cm
Thellësia: 60 cm
Lartësia: 73.5 cm

Komentet:
Paketuar - Kërkohet montim i thjeshtë - Udhëzimet e përfshira
Ngjyra e produktit të dorëzuar mund të ndryshojë pak nga ngjyra e produktit në imazh.

Mënyrat e Pagesës
Tek Elegance Home, ju mund të porosisni direkt nga dyqani ynë online dhe më të paguani pasi produkti të vijë në adresën tuaj.
Mënyrat e Dërgesës

Në EleganceHomë mund të porosisni me mënyrën korier dhe produkti do vijë në adresën tuaj brënda 24-48 orësh nëse gjendeni në Tiran, brënda 72 orësh brënda Shqipërisë dhe brënda 5-7 ditësh nëse ndodheni në Kosovë.