BackBack

TAVOLINE walnut-foot black 160x90x79cm/CODE PAK113-000006

Lek 51,600

AFATI I DOREZIMIT 5-10 DITE  Tavoline ngrenie  dru solid 4cm arre-kembe e zeze 160x90x79cmSpecifikimet:* Bërë prej druri të fortë akacie dhe metali.* E disponueshme ne ngjyre arre.Dimensionet:Gjatësia: 160 cm.Thellësia: 90 cm.Lartësia: 79...

Përshkrimi i Produktit

AFATI I DOREZIMIT 5-10 DITE 

Tavoline ngrenie  dru solid 4cm arre-kembe e zeze 160x90x79cm

Specifikimet:
* Bërë prej druri të fortë akacie dhe metali.
* E disponueshme ne ngjyre arre.

Dimensionet:
Gjatësia: 160 cm.
Thellësia: 90 cm.
Lartësia: 79 cm.

Komentet:
Paketuar - Kërkohet montim i thjeshtë - Udhëzimet e përfshira
Ngjyra e produktit të dorëzuar mund të ndryshojë pak nga ngjyra e produktit në imazh.

Mënyrat e Pagesës
Tek Elegance Home, ju mund të porosisni direkt nga dyqani ynë online dhe më të paguani pasi produkti të vijë në adresën tuaj.
Mënyrat e Dërgesës

Në EleganceHomë mund të porosisni me mënyrën korier dhe produkti do vijë në adresën tuaj brënda 24-48 orësh nëse gjendeni në Tiran, brënda 72 orësh brënda Shqipërisë dhe brënda 5-7 ditësh nëse ndodheni në Kosovë.