BackBack

Tavoline walnut color 94,5x64,5x38cm/CODE PAK071-000098

Lek 23,880

AFATI I DOREZIMIT 10 DITE  Tavoline kafeje  ne ngjyre arre 94,5x64,5x38cmNjë tavolinë që i përshtatet çdo dhome ndenjeje me shije, madje duke i shtuar edhe estetikën e saj. Punim cilësor që mbulon të gjitha...

Përshkrimi i Produktit

AFATI I DOREZIMIT 10 DITE 

Tavoline kafeje  ne ngjyre arre 94,5x64,5x38cm

Një tavolinë që i përshtatet çdo dhome ndenjeje me shije, madje duke i shtuar edhe estetikën e saj. Punim cilësor që mbulon të gjitha shijet dhe bën përshtypje.

Specifikimet:
* Bërë nga chipboard dhe metal  cilësi të lartë
* I disponueshem ne ngjyre te zeze arre.

Dimensionet e produktit:
Gjatësia: 94.5 cm
Thellësia: 64.5 cm
Lartësia: 38 cm

Komentet:
Paketuar - Kërkohet montim i thjeshtë - Udhëzimet e përfshira
Ngjyra e produktit të dorëzuar mund të ndryshojë pak nga ngjyra e produktit në imazh.

ATTRIBUTES
Net Weight product 11,000
Lenght product 94.5
Width product 64.5
Height product 38
Material MELAMINE 18mm, METAL
Color WALNUT - BLACK
K/D YES
Number product package 2,000
Package pcs 1
Dimension package 66x94x10 41x72x12
CBM pcs 0,097
CBM package 0,097
Real Weight product 11,000
Volume weight product 19,305
Mënyrat e Pagesës
Tek Elegance Home, ju mund të porosisni direkt nga dyqani ynë online dhe më të paguani pasi produkti të vijë në adresën tuaj.
Mënyrat e Dërgesës

Në EleganceHomë mund të porosisni me mënyrën korier dhe produkti do vijë në adresën tuaj brënda 24-48 orësh nëse gjendeni në Tiran, brënda 72 orësh brënda Shqipërisë dhe brënda 5-7 ditësh nëse ndodheni në Kosovë.