BackBack

TAVOLINE walnut color 80x80x75cm/CODE PAK097-000001

Lek 9,680

AFATI I DOREZIMIT 5-10 DITE  Tavoline ne ngjyre arre 80x80x75cm Specifikimet:* Bërë nga MDF me veshje fasoni* E disponueshme ne ngjyre arre.Dimensionet:Gjatësia: 80 cmThellësia: 80 cmLartësia: 75 cmPërmasat e këmbëve: 6x2.8cmKomentet:Paketuar -...

Përshkrimi i Produktit

AFATI I DOREZIMIT 5-10 DITE 

Tavoline ne ngjyre arre 80x80x75cm

Specifikimet:
* Bërë nga MDF me veshje fasoni
* E disponueshme ne ngjyre arre.

Dimensionet:
Gjatësia: 80 cm
Thellësia: 80 cm
Lartësia: 75 cm
Përmasat e këmbëve: 6x2.8cm

Komentet:
Paketuar - Kërkohet montim i thjeshtë - Udhëzimet e përfshira
Ngjyra e produktit të dorëzuar mund të ndryshojë pak nga ngjyra e produktit në imazh.

Mënyrat e Pagesës
Tek Elegance Home, ju mund të porosisni direkt nga dyqani ynë online dhe më të paguani pasi produkti të vijë në adresën tuaj.
Mënyrat e Dërgesës

Në EleganceHomë mund të porosisni me mënyrën korier dhe produkti do vijë në adresën tuaj brënda 24-48 orësh nëse gjendeni në Tiran, brënda 72 orësh brënda Shqipërisë dhe brënda 5-7 ditësh nëse ndodheni në Kosovë.