BackBack

TAVOLINE walnut-black 60x60x74cm/CODE PAK197-000084

Lek 7,090

AFATI I DOREZIMIT 5-10 DITE  TAVOLINE arre e zeze 60x60x74cmTavolina kombinon metalin me drurin në një dizajn modern, me ngjyrosje mbresëlënëse. Një ndërtim i gjithanshëm ideal për shtëpinë si një dhomë ngrënie...

Përshkrimi i Produktit

AFATI I DOREZIMIT 5-10 DITE 

TAVOLINE arre e zeze 60x60x74cm

Tavolina kombinon metalin me drurin në një dizajn modern, me ngjyrosje mbresëlënëse. Një ndërtim i gjithanshëm ideal për shtëpinë si një dhomë ngrënie moderne.

Specifikimet:
*Siperfaqe e perbere nga clipboard e veshur me melamine, ngjyre arre e disponueshme.
*Mbështetje për këmbët metalike të lyera elektrostatike të zeza.

Dimensioni i produktit:
Gjatësia: 60 cm.
Gjerësia: 60 cm.
Lartësia: 74 cm.

Komente:
Produkti dorëzohet i pamontuar, në paketim fabrike dhe me një udhëzues të detajuar montimi.
Nuancat e ngjyrave të produktit mund të ndryshojnë pak nga paraqitja e tij fotografike në ekranin tuaj

Mënyrat e Pagesës
Tek Elegance Home, ju mund të porosisni direkt nga dyqani ynë online dhe më të paguani pasi produkti të vijë në adresën tuaj.
Mënyrat e Dërgesës

Në EleganceHomë mund të porosisni me mënyrën korier dhe produkti do vijë në adresën tuaj brënda 24-48 orësh nëse gjendeni në Tiran, brënda 72 orësh brënda Shqipërisë dhe brënda 5-7 ditësh nëse ndodheni në Kosovë.