BackBack

TAVOLINE walnut-black 120x70x75cm/CODE PAK197-000121

Lek 11,620

AFATI I DOREZIMIT 5-10 DITE  Tavoline  arre-e zeze 120x70x75cmSpecifikimet:* Kornizë e qëndrueshme prej metali me cilësi të lartë.* Sipër tavoline chipboard me veshje melamine.* Ofrohet ne ngjyre te zeze arre.Dimensioni i produktit:Gjatësia:...

Përshkrimi i Produktit

AFATI I DOREZIMIT 5-10 DITE 

Tavoline  arre-e zeze 120x70x75cm

Specifikimet:
* Kornizë e qëndrueshme prej metali me cilësi të lartë.
* Sipër tavoline chipboard me veshje melamine.
* Ofrohet ne ngjyre te zeze arre.

Dimensioni i produktit:
Gjatësia: 120 cm.
Gjerësia: 70 cm.
Lartësia: 75 cm.

Komente:
Produkti dorëzohet në paketim të fabrikës dhe me një udhëzues të detajuar montimi.
Nuancat e ngjyrave të produktit mund të ndryshojnë pak nga paraqitja e tij fotografike në ekranin tuaj.

Mënyrat e Pagesës
Tek Elegance Home, ju mund të porosisni direkt nga dyqani ynë online dhe më të paguani pasi produkti të vijë në adresën tuaj.
Mënyrat e Dërgesës

Në EleganceHomë mund të porosisni me mënyrën korier dhe produkti do vijë në adresën tuaj brënda 24-48 orësh nëse gjendeni në Tiran, brënda 72 orësh brënda Shqipërisë dhe brënda 5-7 ditësh nëse ndodheni në Kosovë.