BackBack

TAVOLINE sonoma160x90x76/CODE PAK 096-000030

Lek 27,100

AFATI I DOREZIMIT 5-10 DITE  Tavoline MDF sonoma 160x90x76cmSpecifikimet:Materiali: MDF me cilësi të shkëlqyer dhe rezistencë ndaj kohës dhe konsumit. Mbështetje tavoline në këmbë metalike të zeza.Ngjyra Sonoma - e zezëSipërfaqja është...

Përshkrimi i Produktit

AFATI I DOREZIMIT 5-10 DITE 

Tavoline MDF sonoma 160x90x76cm

Specifikimet:
Materiali: MDF me cilësi të shkëlqyer dhe rezistencë ndaj kohës dhe konsumit. Mbështetje tavoline në këmbë metalike të zeza.
Ngjyra Sonoma - e zezë
Sipërfaqja është 4 cm e trashë me skajet e valëzuara

Dimensionet e produktit:
Gjatësia: 160 cm
Gjerësia: 90 cm
Lartësia: 76 cm
Komente:
Produkti dorëzohet i pamontuar, në paketim fabrike dhe me një udhëzues të detajuar montimi
Nuancat e ngjyrave të produktit mund të ndryshojnë pak nga paraqitja e tij fotografike në ekranin tuaj

Mënyrat e Pagesës
Tek Elegance Home, ju mund të porosisni direkt nga dyqani ynë online dhe më të paguani pasi produkti të vijë në adresën tuaj.
Mënyrat e Dërgesës

Në EleganceHomë mund të porosisni me mënyrën korier dhe produkti do vijë në adresën tuaj brënda 24-48 orësh nëse gjendeni në Tiran, brënda 72 orësh brënda Shqipërisë dhe brënda 5-7 ditësh nëse ndodheni në Kosovë.