BackBack

TAVOLINE sonoma-black table 160x80x72,5cm/CODE PAK197-000045

Lek 27,700

AFATI I DOREZIMIT 5-10 DITE  Tavoline e zeze 160x80x72,5cmSpecifikimet:* Kornizë prej metali të cilësisë së lartë.* Sipërfaqja e tavolinës e punuar me dërrasë chip me veshje melamine (3.6cm trashësi).* E disponueshme ne...

Përshkrimi i Produktit

AFATI I DOREZIMIT 5-10 DITE 

Tavoline e zeze 160x80x72,5cm

Specifikimet:
* Kornizë prej metali të cilësisë së lartë.
* Sipërfaqja e tavolinës e punuar me dërrasë chip me veshje melamine (3.6cm trashësi).
* E disponueshme ne ngjyre sonoma-zeze.

Dimensioni i produktit:
Gjatësia: 160 cm.
Thellësia: 80 cm.
Lartësia: 72,5 cm.
Gjerësia metalike: 6.5 cm

Komentet:
Paketuar - Kërkohet montim i thjeshtë - Udhëzimet e përfshira
Ngjyra e produktit mund të ndryshojë pak nga shfaqja e fotografisë në ekranin tuaj

Mënyrat e Pagesës
Tek Elegance Home, ju mund të porosisni direkt nga dyqani ynë online dhe më të paguani pasi produkti të vijë në adresën tuaj.
Mënyrat e Dërgesës

Në EleganceHomë mund të porosisni me mënyrën korier dhe produkti do vijë në adresën tuaj brënda 24-48 orësh nëse gjendeni në Tiran, brënda 72 orësh brënda Shqipërisë dhe brënda 5-7 ditësh nëse ndodheni në Kosovë.