BackBack

TAVOLINE sonoma-black 120x80x76/CODE PAK127-000084

Lek 12,260

AFATI I DOREZIMIT 5-10 DITE  Tavoline  ngjyre sonoma-e zeze 120x80x76εκKarakteristikat:* Sipërfaqja prej MDF me veshje druri prej letre, këmbët prej metali (38x1.1mm)* E disponueshme ne ngjyre sonoma-zeze.Dimensioni:Gjatësia: 120 cmThellësia: 80 cmLartësia: 76...

Përshkrimi i Produktit

AFATI I DOREZIMIT 5-10 DITE 

Tavoline  ngjyre sonoma-e zeze 120x80x76εκ

Karakteristikat:
* Sipërfaqja prej MDF me veshje druri prej letre, këmbët prej metali (38x1.1mm)
* E disponueshme ne ngjyre sonoma-zeze.

Dimensioni:
Gjatësia: 120 cm
Thellësia: 80 cm
Lartësia: 76 cm

Komentet:
Paketuar - Kërkohet montim i thjeshtë - Udhëzimet e përfshira.
Ngjyra e produktit të dorëzuar mund të ndryshojë pak nga ngjyra e produktit në imazh.

Mënyrat e Pagesës
Tek Elegance Home, ju mund të porosisni direkt nga dyqani ynë online dhe më të paguani pasi produkti të vijë në adresën tuaj.
Mënyrat e Dërgesës

Në EleganceHomë mund të porosisni me mënyrën korier dhe produkti do vijë në adresën tuaj brënda 24-48 orësh nëse gjendeni në Tiran, brënda 72 orësh brënda Shqipërisë dhe brënda 5-7 ditësh nëse ndodheni në Kosovë.