BackBack

Tavoline solid wood walnut-black 120x60x40cm/CODE PAK113-000015

Lek 36,400

AFATI I DOREZIMIT 10 DITE  Tavolinë  dru solid-arre e zezë 120x60x40cmTavolina e kafesë është zgjedhja ideale për dhomën tuaj të ndenjes! Punim cilësor në kombinim me bukurinë e tij do t'ju bëjë përshtypje!Specifikimet:*...

Përshkrimi i Produktit

AFATI I DOREZIMIT 10 DITE 

Tavolinë  dru solid-arre e zezë 120x60x40cm

Tavolina e kafesë është zgjedhja ideale për dhomën tuaj të ndenjes! Punim cilësor në kombinim me bukurinë e tij do t'ju bëjë përshtypje!

Specifikimet:
* Bërë prej druri të fortë akacie dhe metali.
* I disponueshem ne ngjyre te zeze arre.

Dimensionet
Gjatësia: 120 cm
Thellësia: 60 cm
Lartësia: 40 cm

Komentet:
Paketuar - Kërkohet montim i thjeshtë - Udhëzimet e përfshira
Ngjyra e produktit të dorëzuar mund të ndryshojë pak nga ngjyra e produktit në imazh.

ATTRIBUTES
Gross Weight 29.70
Net Weight product 28.70
Lenght product 120
Width product 60
Height product 40
Material ACACIA SOLID WOOD - METAL
Color WALNUT - BLACK
K/D NO
Number product package 1
Package pcs 1
Dimension package 125x65x55
CBM pcs 0,366
CBM package 0,366
Volume weight product 73,125
Mënyrat e Pagesës
Tek Elegance Home, ju mund të porosisni direkt nga dyqani ynë online dhe më të paguani pasi produkti të vijë në adresën tuaj.
Mënyrat e Dërgesës

Në EleganceHomë mund të porosisni me mënyrën korier dhe produkti do vijë në adresën tuaj brënda 24-48 orësh nëse gjendeni në Tiran, brënda 72 orësh brënda Shqipërisë dhe brënda 5-7 ditësh nëse ndodheni në Kosovë.