BackBack

Tavolina set 2 silver-black white marble D70x50cm/CODE PAK120-000351

Lek 20,000

AFATI I DOREZIMIT 10 DITE  Tavolina kafeje set 2 copë mermer i zi i bardhë-argjend Jeni duke kërkuar për një komplet tavolinash kafeje që kombinojnë dizajnin e kohës suaj me materiale të...

Përshkrimi i Produktit

AFATI I DOREZIMIT 10 DITE 

Tavolina kafeje set 2 copë mermer i zi i bardhë-argjend

Jeni duke kërkuar për një komplet tavolinash kafeje që kombinojnë dizajnin e kohës suaj me materiale të qëndrueshme cilësore moderne? Keto janë tavolinat pikërisht ato që ju nevojiten. Moderne, të qëndrueshme dhe fleksibël. Ideale për kuzhinën dhe sallonin e shtëpisë si dhe për zonën tuaj të biznesit.
 
Specifikimet:
* Sipërfaqja prej chipboard bardhë-gri të cilësisë së lartë dhe qëndrueshmërisë së lartë. Ka një shirit PVC rreth perimetrit
* Mbështetje në një kornizë metalike të përforcuar me bojë elektrostatike argjendi, rezistencë e lartë ndaj goditjes. Përfundon në këmbë metalike me qëndrueshmëri të jashtëzakonshme.
* Skajet e këmbëve kanë thembra plastike për të mbrojtur dyshemenë nga dëmtimet e padëshiruara.

Dimensioni i tryezës së madhe:
Gjatësia: 70 cm.
Gjerësia: 70 cm.
Lartësia: 50 cm.

Dimensioni i vogël i tryezës:
Gjatësia: 60 cm.
Gjerësia: 60 cm.
Lartësia: 43 cm.

Komente:
Produkti dorëzohet i pamontuar, në ambalazh fabrike
Nuancat e ngjyrave të produktit mund të ndryshojnë pak nga paraqitja e tij fotografike në
ekranin tuaj.
ATTRIBUTES
Gross Weight 13
Net Weight product 12
Lenght product 60 - 60
Width product 60 - 60
Height product 43 - 50
Material CHIPBOARD WITH MELAMINE COATING - METAL
Color WHITE - BLACK - SILVER
K/D YES
Number product package 1
Package pcs 1
Dimension package 72x72x8.5
CBM pcs 0.044
CBM package 0.044
Volume weight product 8.813

Mënyrat e Pagesës
Tek Elegance Home, ju mund të porosisni direkt nga dyqani ynë online dhe më të paguani pasi produkti të vijë në adresën tuaj.
Mënyrat e Dërgesës

Në EleganceHomë mund të porosisni me mënyrën korier dhe produkti do vijë në adresën tuaj brënda 24-48 orësh nëse gjendeni në Tiran, brënda 72 orësh brënda Shqipërisë dhe brënda 5-7 ditësh nëse ndodheni në Kosovë.