BackBack

Tavoline rustic oak 90x46x43cm/CODE PAK123-000161

Lek 9,040

AFATI I DOREZIMIT 10 DITE  Tavolinë kafeje  rustic lisi 90x46x43cmJepini karakter dekorimit të shtëpisë tuaj me tavolinën e kafes . E thjeshtë por në të njëjtën kohë elegante dhe e veçantë, tavolina...

Përshkrimi i Produktit

AFATI I DOREZIMIT 10 DITE 

Tavolinë kafeje  rustic lisi 90x46x43cm

Jepini karakter dekorimit të shtëpisë tuaj me tavolinën e kafes . E thjeshtë por në të njëjtën kohë elegante dhe e veçantë, tavolina e kafesë do të zbukurojë jashtëzakonisht hapësirën tuaj.

Specifikimet:
* Bërë nga chipboard me cilësi të lartë.
* E disponueshme në ngjyrë lisi .

Dimensionet e produktit:
Gjatësia: 90 cm
Thellësia: 46 cm
Lartësia: 43 cm

Komentet:
Paketuar - Kërkohet montim i thjeshtë - Udhëzimet e përfshira
Ngjyra e produktit të dorëzuar mund të ndryshojë pak nga ngjyra e produktit në imazh.

ATTRIBUTES
Gross Weight 17,20
Net Weight product 16,20
Lenght product 90
Width product 46
Height product 43
Material MDF & CLIPBOARD 16mm & 50mm WITH PAPER WOOD
Color OAK
K/D YES
Number product package 1,000
Package pcs 1
Dimension package 92x47x9
CBM pcs 0.039
CBM package 0.039
Volume weight product 7.783
Mënyrat e Pagesës
Tek Elegance Home, ju mund të porosisni direkt nga dyqani ynë online dhe më të paguani pasi produkti të vijë në adresën tuaj.
Mënyrat e Dërgesës

Në EleganceHomë mund të porosisni me mënyrën korier dhe produkti do vijë në adresën tuaj brënda 24-48 orësh nëse gjendeni në Tiran, brënda 72 orësh brënda Shqipërisë dhe brënda 5-7 ditësh nëse ndodheni në Kosovë.