BackBack

TAVOLINE PUNE shelf -MDF natural -white /CODE PAK072-000069

Lek 8,600 Lek 7,740

DOREZIMI 5-10 DITE  Jeni duke kërkuar për një tavolinë fleksibël që përzihet në mënyrë harmonike në vendin tuaj të punës, duke përmbushur të gjitha nevojat tuaja funksionale? Nëse po, atëherë kjo...

Nxito, ka vetëm 1 artikuj të ngelur!
Përshkrimi i Produktit

DOREZIMI 5-10 DITE 

Jeni duke kërkuar për një tavolinë fleksibël që përzihet në mënyrë harmonike në vendin tuaj të punës, duke përmbushur të gjitha nevojat tuaja funksionale? Nëse po, atëherë kjo tavoline është ajo që ju nevojitet për të rifreskuar imazhin e biznesit tuaj.
Tavolinë pune  në ngjyrosjen mbresëlënëse natyrale dhe të bardhë.

Specifikimet:
*Sipërfaqja e punuar me chipboard të cilësisë së lartë dhe MDF me veshje 

Ngjyra sonoma-e bardhë.
*Mbështetje në një kornizë metalike të bardhë të qëndrueshme të lyer elektrostatike.
*Ka dy sirtarë dhe rafte nga njëra anë për ruajtje.

Dimensionet e produktit:
Gjatësia: 107 cm.
Gjerësia: 40 cm.
Lartësia: 110 cm.

Vërejtje:
Produkti dorëzohet i pamontuar, në paketim fabrike dhe me një udhëzues të detajuar montimi.
Nuancat e ngjyrave të produktit mund të ndryshojnë pak nga paraqitja e tij fotografike në ekranin tuaj.

Mënyrat e Pagesës
Tek Elegance Home, ju mund të porosisni direkt nga dyqani ynë online dhe më të paguani pasi produkti të vijë në adresën tuaj.
Mënyrat e Dërgesës

Në EleganceHomë mund të porosisni me mënyrën korier dhe produkti do vijë në adresën tuaj brënda 24-48 orësh nëse gjendeni në Tiran, brënda 72 orësh brënda Shqipërisë dhe brënda 5-7 ditësh nëse ndodheni në Kosovë.