BackBack

TAVOLINE pattern-golden 160x80x75cm/CODE PAK029-000089

Lek 24,520

AFATI I DOREZIMIT 5-10 DITE  Tavolina  qelqi 8mm model mermeri-arte 160x80x75cmSpecifikimet:* Sipërfaqja e bërë nga xham sigurie 8 mm (xhami i temperuar), këmbët prej metali.* Skajet e këmbëve kanë thembra plastike për...

Përshkrimi i Produktit

AFATI I DOREZIMIT 5-10 DITE 

Tavolina  qelqi 8mm model mermeri-arte 160x80x75cm

Specifikimet:
* Sipërfaqja e bërë nga xham sigurie 8 mm (xhami i temperuar), këmbët prej metali.
* Skajet e këmbëve kanë thembra plastike për të mbrojtur dyshemenë nga dëmtimet e padëshiruara.
* E disponueshme ne ngjyre imitim mermeri te bardhe-ngjyre te arte.

Dimensioni:
Gjatësia: 160 cm
Thellësia: 80 cm
Lartësia totale: 75 cm

Komentet:
Paketuar - Kërkohet montim i thjeshtë - Udhëzimet e përfshira
Ngjyra e produktit të dorëzuar mund të ndryshojë pak nga ngjyra e produktit në imazh.

Mënyrat e Pagesës
Tek Elegance Home, ju mund të porosisni direkt nga dyqani ynë online dhe më të paguani pasi produkti të vijë në adresën tuaj.
Mënyrat e Dërgesës

Në EleganceHomë mund të porosisni me mënyrën korier dhe produkti do vijë në adresën tuaj brënda 24-48 orësh nëse gjendeni në Tiran, brënda 72 orësh brënda Shqipërisë dhe brënda 5-7 ditësh nëse ndodheni në Kosovë.