BackBack

Tavoline oak - antracite color 60x60x32cm/CODE PAK 119-000728

Lek 6,000

AFATI I DOREZIMIT 10 DITE  Tavoline Kafeje lisi - ngjyre antracit 60x60x32cm Dizajni modern në linja minimale, tavolina e kafesë mund të ruajë revistat tuaja dhe gjërat tuaja të vogla dekorative. Specifikimet:...

Përshkrimi i Produktit

AFATI I DOREZIMIT 10 DITE 

Tavoline Kafeje  lisi - ngjyre antracit 60x60x32cm

Dizajni modern në linja minimale, tavolina e kafesë  mund të ruajë revistat tuaja dhe gjërat tuaja të vogla dekorative.

Specifikimet:
* Bërë nga chipboard me cilësi të lartë . 
* E disponueshme ne ngjyre antike lisi-antracite.

Dimensionet:
Gjatësia: 60 cm
Thellësia: 60 cm
Lartësia: 32 cm
Rezistenca maksimale e peshës: 25 kg

Komentet:
Paketuar - Kërkohet montim i thjeshtë - Udhëzimet e përfshira
Ngjyra e produktit të dorëzuar mund të ndryshojë pak nga ngjyra e produktit në imazh.
ATTRIBUTES
Gross Weight 15
Net Weight product 14,000
Lenght product 60
Width product 60
Height product 32
Minimum height seat -
Material MELAMINE 18mm,
Color OAK,ANTHRACITE
K/D YES
Number product package 1,000
Package pcs 1
Dimension package 75x72x11
CBM pcs 0.059
CBM package 0.059
Real Weight product 14,000
Volume weight product 11.880

Mënyrat e Pagesës
Tek Elegance Home, ju mund të porosisni direkt nga dyqani ynë online dhe më të paguani pasi produkti të vijë në adresën tuaj.
Mënyrat e Dërgesës

Në EleganceHomë mund të porosisni me mënyrën korier dhe produkti do vijë në adresën tuaj brënda 24-48 orësh nëse gjendeni në Tiran, brënda 72 orësh brënda Shqipërisë dhe brënda 5-7 ditësh nëse ndodheni në Kosovë.