BackBack

Tavoline ngrenie grey color-dark grey seat 112x72x74/CODE PAK091-000001

Lek 40,020

AFATI I DOREZIMIT 5-10 DITE  Tavoline  ngrënie 5 copë 112x72x74 gri-gri e errëtSpecifikimet e tabelës:* Sipërfaqja e bërë nga MDF (18 mm), këmbët nga MDF (5.5 mm)* E disponueshme ne ngjyre gri.Specifikimet e...

Përshkrimi i Produktit

AFATI I DOREZIMIT 5-10 DITE 

Tavoline  ngrënie 5 copë 112x72x74 gri-gri e errët

Specifikimet e tabelës:
* Sipërfaqja e bërë nga MDF (18 mm), këmbët nga MDF (5.5 mm)
* E disponueshme ne ngjyre gri.

Specifikimet e karriges
* Pjesa e pasme dhe korniza prej MDF.
* Sedilja e veshur me shkumë dhe pëlhurë.
* E disponueshme në ngjyrë gri të errët.

Dimensionet:
Tavolina e ngrënies: 112x72x74 cm (1 copë)
Karrigia: 43,5x549x93,5cm (4 copë)

Komentet:
Paketuar - Kërkohet montim i thjeshtë - Udhëzimet e përfshira.
Ngjyra e produktit të dorëzuar mund të ndryshojë pak nga ngjyra e produktit në imazh.

Mënyrat e Pagesës
Tek Elegance Home, ju mund të porosisni direkt nga dyqani ynë online dhe më të paguani pasi produkti të vijë në adresën tuaj.
Mënyrat e Dërgesës

Në EleganceHomë mund të porosisni me mënyrën korier dhe produkti do vijë në adresën tuaj brënda 24-48 orësh nëse gjendeni në Tiran, brënda 72 orësh brënda Shqipërisë dhe brënda 5-7 ditësh nëse ndodheni në Kosovë.