BackBack

TAVOLINE METAL/WOODEN ORANGE/NATURAL D40Χ40CM/CODE 6-50-508-0040

Lek 4,300 Lek 3,440

TAVOLINE METAL/WOODEN ORANGE/NATURAL D40Χ40CM/ CODE 6-50-508-0040

Nxito, ka vetëm 2 artikuj të ngelur!
Përshkrimi i Produktit

TAVOLINE METAL/WOODEN ORANGE/NATURAL D40Χ40CM/

CODE 6-50-508-0040

Mënyrat e Pagesës
Tek Elegance Home, ju mund të porosisni direkt nga dyqani ynë online dhe më të paguani pasi produkti të vijë në adresën tuaj.
Mënyrat e Dërgesës

Në EleganceHomë mund të porosisni me mënyrën korier dhe produkti do vijë në adresën tuaj brënda 24-48 orësh nëse gjendeni në Tiran, brënda 72 orësh brënda Shqipërisë dhe brënda 5-7 ditësh nëse ndodheni në Kosovë.