BackBack

TAVOLINE grey cement-black 140x80x75/CODE PAK096-000026

Lek 25,800

AFATI I DOREZIMIT 5-10 DITE  TavolinëMDF antracit çimento-zi 140x80x75cmSpecifikimet:Materiali: MDF me cilësi të shkëlqyer dhe rezistencë ndaj kohës dhe konsumit. Mbështetje tavoline në këmbë metalike të zeza.Ngjyra: Çimento gri - e zezëDimensionet...

Përshkrimi i Produktit

AFATI I DOREZIMIT 5-10 DITE 

TavolinëMDF antracit çimento-zi 140x80x75cm

Specifikimet:
Materiali: MDF me cilësi të shkëlqyer dhe rezistencë ndaj kohës dhe konsumit. Mbështetje tavoline në këmbë metalike të zeza.
Ngjyra: Çimento gri - e zezë

Dimensionet e produktit:
Gjatësia: 140 cm
Gjerësia: 80 cm
Lartësia: 475 cm
Komente:
Produkti dorëzohet i pamontuar, në paketim fabrike dhe me një udhëzues të detajuar montimi
Nuancat e ngjyrave të produktit mund të ndryshojnë pak nga paraqitja e tij fotografike në ekranin tuaj

Mënyrat e Pagesës
Tek Elegance Home, ju mund të porosisni direkt nga dyqani ynë online dhe më të paguani pasi produkti të vijë në adresën tuaj.
Mënyrat e Dërgesës

Në EleganceHomë mund të porosisni me mënyrën korier dhe produkti do vijë në adresën tuaj brënda 24-48 orësh nëse gjendeni në Tiran, brënda 72 orësh brënda Shqipërisë dhe brënda 5-7 ditësh nëse ndodheni në Kosovë.