BackBack

TAVOLINE grey cement-black 120x80x76/CODE PAK127-000083

Lek 12,260

AFATI I DOREZIMIT 5-10 DITE  Tavolinë  ngjyrë gri çimento-e zezë 120x80x76cm Karakteristikat:* Sipërfaqja prej MDF me veshje druri prej letre, këmbët prej metali (38x1.1mm)* E disponueshme në ngjyrë gri çimento-zi.Dimensioni:Gjatësia: 120 cmThellësia:...

Përshkrimi i Produktit

AFATI I DOREZIMIT 5-10 DITE 

Tavolinë  ngjyrë gri çimento-e zezë 120x80x76cm

Karakteristikat:
* Sipërfaqja prej MDF me veshje druri prej letre, këmbët prej metali (38x1.1mm)
* E disponueshme në ngjyrë gri çimento-zi.

Dimensioni:
Gjatësia: 120 cm
Thellësia: 80 cm
Lartësia: 76 cm

Komentet:
Paketuar - Kërkohet montim i thjeshtë - Udhëzimet e përfshira.
Ngjyra e produktit të dorëzuar mund të ndryshojë pak nga ngjyra e produktit në imazh

Mënyrat e Pagesës
Tek Elegance Home, ju mund të porosisni direkt nga dyqani ynë online dhe më të paguani pasi produkti të vijë në adresën tuaj.
Mënyrat e Dërgesës

Në EleganceHomë mund të porosisni me mënyrën korier dhe produkti do vijë në adresën tuaj brënda 24-48 orësh nëse gjendeni në Tiran, brënda 72 orësh brënda Shqipërisë dhe brënda 5-7 ditësh nëse ndodheni në Kosovë.