BackBack

Tavoline grey antique color 110x55x48cm/CODE PAK214-000028

Lek 12,260

AFATI I DOREZIMIT 10 DITE  Tavolinë kafeje ngjyrë antike qymyr druri 110x55x48cm Specifikimet: * Trupi dhe sipërfaqja e bërë nga: chipboard të cilësisë së lartë, rezistente ndaj stresit dhe kohës - në...

Përshkrimi i Produktit

AFATI I DOREZIMIT 10 DITE 


Tavolinë kafeje ngjyrë antike qymyr druri 110x55x48cm

Specifikimet:
* Trupi dhe sipërfaqja e bërë nga: chipboard  të cilësisë së lartë, rezistente ndaj stresit dhe kohës - në ngjyrë: antracit antik

Dimensionet e produktit:
Gjatësia: 110 cm
Gjerësia: 55 cm
Lartësia: 48 cm
 
Komente:
Produkti dorëzohet i pamontuar në paketimin e tij të fabrikës me udhëzime të detajuara të montimit.
Nuancat e ngjyrave të produktit mund të ndryshojnë pak nga paraqitja e tij fotografike në ekranin tuaj
ATTRIBUTES
Gross Weight 18
Net Weight product 17
Lenght product 110
Width product 55
Height product 48
Material CHIPBOARD 25MM
Color DARK GREY ANTIQUE
K/D YES
Number product package 1
Package pcs 1
Dimension package 116x60x6
CBM pcs 0.042
CBM package 0.042
Volume weight product 8,352

Mënyrat e Pagesës
Tek Elegance Home, ju mund të porosisni direkt nga dyqani ynë online dhe më të paguani pasi produkti të vijë në adresën tuaj.
Mënyrat e Dërgesës

Në EleganceHomë mund të porosisni me mënyrën korier dhe produkti do vijë në adresën tuaj brënda 24-48 orësh nëse gjendeni në Tiran, brënda 72 orësh brënda Shqipërisë dhe brënda 5-7 ditësh nëse ndodheni në Kosovë.