BackBack

Tavoline golden- glass 8mm 120x60x44cm/CODE PAK029-000107

Lek 20,700

AFATI I DOREZIMIT 10 DITE  Tavolinë xhami gold  120x60x44cmNëse eleganca, cilësia dhe dizajni industrial janë stili juaj, atëherë kjo tavoline është bërë vetëm për ju.Ka materiale të qëndrueshme dhe një dizajn të...

Nxito, ka vetëm 1 artikuj të ngelur!
Përshkrimi i Produktit

AFATI I DOREZIMIT 10 DITE 

Tavolinë xhami gold  120x60x44cm

Nëse eleganca, cilësia dhe dizajni industrial janë stili juaj, atëherë kjo tavoline është bërë vetëm për ju.
Ka materiale të qëndrueshme dhe një dizajn të veçantë në mënyrë që të dallohet në hapësirën tuaj.

Specifikimet:
* Bërë prej metali dhe xhami 8 mm.
* E disponueshme në ngjyrë të artë- transparente.

Dimensionet:
Gjatësia: 120 cm.
Thellësia: 60 cm.
Lartësia: 44 cm.

Komentet:
Paketuar - Kërkohet montim i thjeshtë - Udhëzimet e përfshira
Ngjyra e produktit të dorëzuar mund të ndryshojë pak nga ngjyra e produktit në imazh.

ATTRIBUTES
Gross Weight 29
Net Weight product 28
Lenght product 120
Width product 60
Height product 44
Material METAL-TEMPERED GLASS 8mm
Color CLEAR - GOLDEN
K/D YES
Number product package 2
Package pcs 1
Dimension package 125x64x4 120x44x9
CBM pcs 0.080
CBM package 0.080
Volume weight product 15.904
Mënyrat e Pagesës
Tek Elegance Home, ju mund të porosisni direkt nga dyqani ynë online dhe më të paguani pasi produkti të vijë në adresën tuaj.
Mënyrat e Dërgesës

Në EleganceHomë mund të porosisni me mënyrën korier dhe produkti do vijë në adresën tuaj brënda 24-48 orësh nëse gjendeni në Tiran, brënda 72 orësh brënda Shqipërisë dhe brënda 5-7 ditësh nëse ndodheni në Kosovë.