BackBack

Tavoline dark walnut - white color 90x55x45cm/CODE PAK066-000013

Lek 14,200

AFATI I DOREZIMIT 10 DITE  Tavolinë kafeje në ngjyrë arre të errët - ngjyrë e bardhë 90x55x45cm Për ju që kërkoni një linjë ndryshe për të pajisur hapësirën tuaj, thjesht zgjidhni dhe...

Përshkrimi i Produktit

AFATI I DOREZIMIT 10 DITE 

Tavolinë kafeje në ngjyrë arre të errët - ngjyrë e bardhë 90x55x45cm

Për ju që kërkoni një linjë ndryshe për të pajisur hapësirën tuaj, thjesht zgjidhni dhe kombinoni mobiljet që ju nevojiten dhe pamja juaj e re është gati.

Specifikimet:
* Bërë nga chipboard me cilësi të lartë .
* Këmbët janë prej druri  .
* Përfshin një dollap dhe rafte
* E disponueshme në ngjyrë të bardhë arre të errët.

Dimensionet:
Gjatësia: 90 cm
Thellësia: 55 cm.
Lartësia: 45 cm.

Komentet:
Paketuar - Kërkohet montim i thjeshtë - Udhëzimet e përfshira
Ngjyra e produktit të dorëzuar mund të ndryshojë pak nga ngjyra e produktit në imazh.
ATTRIBUTES
Gross Weight 22.7
Net Weight product 21.7
Lenght product 90
Width product 55
Height product 45
Material 12/15 MM PARTICLE BOARD WITH MELAMINE - WOODEN LEG
Color WALNUT - WHITE - GOLDEN
K/D YES
Number product package 1,000
Package pcs 1
Dimension package 93x57x9
CBM pcs 0,048
CBM package 0,048
Volume weight product 9,542

Mënyrat e Pagesës
Tek Elegance Home, ju mund të porosisni direkt nga dyqani ynë online dhe më të paguani pasi produkti të vijë në adresën tuaj.
Mënyrat e Dërgesës

Në EleganceHomë mund të porosisni me mënyrën korier dhe produkti do vijë në adresën tuaj brënda 24-48 orësh nëse gjendeni në Tiran, brënda 72 orësh brënda Shqipërisë dhe brënda 5-7 ditësh nëse ndodheni në Kosovë.