BackBack

TAVOLINE color white-walnut 120x120x75,5cm/CODE PAK091-000005

Lek 29,400

AFATI I DOREZIMIT 5-10 DITE  Tavoline ngrenie  dru-MDF ngjyre e bardhe-arre 120x120x75.5cm Specifikimet:* E punuar me MDF dhe dru.* E disponueshme ne ngjyre te bardhe-arres.Dimensioni i tabelës:Diametri: D120 cmLartësia: 75.5 cm.Komentet:Paketuar -...

Përshkrimi i Produktit

AFATI I DOREZIMIT 5-10 DITE 

Tavoline ngrenie  dru-MDF ngjyre e bardhe-arre 120x120x75.5cm

Specifikimet:
* E punuar me MDF dhe dru.
* E disponueshme ne ngjyre te bardhe-arres.

Dimensioni i tabelës:
Diametri: D120 cm
Lartësia: 75.5 cm.

Komentet:
Paketuar - Kërkohet montim i thjeshtë - Udhëzimet e përfshira
Ngjyra e produktit të dorëzuar mund të ndryshojë pak nga ngjyra e produktit në imazh.

Mënyrat e Pagesës
Tek Elegance Home, ju mund të porosisni direkt nga dyqani ynë online dhe më të paguani pasi produkti të vijë në adresën tuaj.
Mënyrat e Dërgesës

Në EleganceHomë mund të porosisni me mënyrën korier dhe produkti do vijë në adresën tuaj brënda 24-48 orësh nëse gjendeni në Tiran, brënda 72 orësh brënda Shqipërisë dhe brënda 5-7 ditësh nëse ndodheni në Kosovë.