BackBack

Tavoline color natural 80x52x40cm/CODE PAK 071-001262

Lek 15,490

AFATI I DOREZIMIT 10 DITE  Tavolinë kafeje natyrale 80x52x40cm Tavolinë kafeje që kombinon estetikën me ergonominë. Specifikimet: Chipboard me veshje melamine. Ka rrota Ka një raft në bazën e tij. Ofrohet në...

Përshkrimi i Produktit

AFATI I DOREZIMIT 10 DITE 


Tavolinë kafeje natyrale 80x52x40cm

 Tavolinë kafeje që kombinon estetikën me ergonominë.

Specifikimet:
Chipboard me veshje melamine.
Ka rrota
Ka një raft në bazën e tij.
Ofrohet në natyrë

Dimensionet:
Gjatësia: 80 cm
Thellësia: 52 cm
Lartësia: 40 cm

Vërejtje:
Produkti dorëzohet në paketim të fabrikës dhe me një udhëzues të detajuar montimi.
Nuancat e ngjyrave të produktit mund të ndryshojnë pak nga paraqitja e tij fotografike në
ekranin
ATTRIBUTES
Gross Weight 15
Net Weight product 14
Lenght product 80
Width product 52
Height product 40
Material 100% MELAMINE COATED PARTICLE BOARD 18mm
Color OAK
K/D YES
Number product package 1
Package pcs 1
Dimension package 88x47x15
CBM pcs 0.062
CBM package 0.062
Volume weight product 12.408
Mënyrat e Pagesës
Tek Elegance Home, ju mund të porosisni direkt nga dyqani ynë online dhe më të paguani pasi produkti të vijë në adresën tuaj.
Mënyrat e Dërgesës

Në EleganceHomë mund të porosisni me mënyrën korier dhe produkti do vijë në adresën tuaj brënda 24-48 orësh nëse gjendeni në Tiran, brënda 72 orësh brënda Shqipërisë dhe brënda 5-7 ditësh nëse ndodheni në Kosovë.