BackBack

TAVOLINE color grey cement 120-160x80x76cm/CODE PAK 096-000002

Lek 27,100

AFATI I DOREZIMIT 5-10 DITE  Tavoline ngrenie  MDF polimorfike-e zgjatur çimento gri 120-160x80x76cmSpecifikimet:* Sipërfaqja prej MDF, këmbët prej metali.*E zgjerueshme 120-160cm.* E disponueshme në ngjyrë gri të çimentos.Dimensionet:Gjatësia: 120-160 cmThellësia: 80 cmLartësia:...

Përshkrimi i Produktit

AFATI I DOREZIMIT 5-10 DITE 

Tavoline ngrenie  MDF polimorfike-e zgjatur çimento gri 120-160x80x76cm

Specifikimet:
* Sipërfaqja prej MDF, këmbët prej metali.
*E zgjerueshme 120-160cm.
* E disponueshme në ngjyrë gri të çimentos.

Dimensionet:
Gjatësia: 120-160 cm
Thellësia: 80 cm
Lartësia: 76 cm

Komentet:
Paketuar - Kërkohet montim i thjeshtë - Udhëzimet e përfshira
Ngjyra e produktit të dorëzuar mund të ndryshojë nga ngjyra e produktit në imazh.

Mënyrat e Pagesës
Tek Elegance Home, ju mund të porosisni direkt nga dyqani ynë online dhe më të paguani pasi produkti të vijë në adresën tuaj.
Mënyrat e Dërgesës

Në EleganceHomë mund të porosisni me mënyrën korier dhe produkti do vijë në adresën tuaj brënda 24-48 orësh nëse gjendeni në Tiran, brënda 72 orësh brënda Shqipërisë dhe brënda 5-7 ditësh nëse ndodheni në Kosovë.